logo

reklam

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz Mutki’yi Ziyaret etti

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “kardeş belediye” kapsamında Mutki İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet KILIÇ’ı ziyaret etti.
Yılmaz, ziyarette yaptığı açıklamada, Uzun zamandır Mutki ile irtibat halinde olduklarını anlatan Yılmaz, “Bizim Bitlis’te özel bir çalışmamız var. Bizim niyetimiz vatandaşa kucak açmak ve vatandaşa iyi hizmet yapmaktır. Bu konuda bilgi birikimimiz varsa bunu paylaşmaya, tecrübelerimizden onların faydalanmasını sağlamaya ve onların bildiklerinden biz de bir şeyler öğrenmeye geldik.” diye konuştu.
Ülkenin çok zor zamanlardan geçtiğini ama güzel günlerin geleceğini ifade eden Yılmaz, şöyle konuştu:
“Bölgeye hizmet için gelen para, terör örgütüne gidiyor. Bu gelen para ile hem hizmet yapmıyor hemde başımıza bela besliyorlar. Şimdi belediyelere yapılan görevlendirmeler ile bu, durduruldu. Artık hizmet yapacaklar. Belediyeler vatandaşa hizmet etmek için vardır. Batıda biz hizmet etmesek bizi seçmezler ama burada öyle değil. Hizmet edilmediği halde baskı yoluyla ya da başka bir çeşit ile başkan seçilmiş. Ankara’dan gelen paranın ilçedeki vatandaş için kullanıldığını inşallah seneye geldiğimizde hissedeceğiz.” dedi. Heyet daha sonra ilçeden ayrıldı.

Share
3207 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ