logo

reklam

AK Parti Bitlis Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Şems Nasır’ın Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti Bitlis Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Şems Nasır’ın Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti Bitlis Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Şems Nasır, Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

AK Parti Bitlis Gençlik Kolları Başkanı; ‘tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutluyor, aileleriyle, sevdikleriyle huzur dolu bir bayram geçirmelerini diliyorum’ dedi.

Başkan Ahmet Şems Nasır, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında, bayramın Bitlis’e ülkemize ve tüm dünyaya huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Mesajında, Bizleri birbirine yakınlaştıran, yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı Mübarek Kurban Bayramına bir kez daha kavuşmanın büyük mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Bayramların toplumsal yaşamda vazgeçilmez önem taşıdığını ifade eden Başkan Kale şunları kaydetti:  ‘Manevi dünyamızda ayrı bir yeri olan Kurban Bayramı’nı bu yıl da hep beraber kutlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Milli ve dini bayramlarımızı birer fırsat olarak görerek, bayramların arttırdığı hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duygularından yararlanarak bu kutlu günlerde birlik ve beraberliğimizi perçinlemeli, barış ve sevgi dolu günler geçirmek için elimizden geleni yapmalıyız. Çünkü böyle güzel günlerde temelleri atılan ya da kuvvetlendirilen birlik bağları kolay kolay bozulmaz.Bayramlar, birliğimize ve bütünlüğümüze kast edenlere verilecek en güzel cevaplardır. Bu bayramda, kırgınlık ve küskünlüklerin sona erip, saygı ve sevginin öne çıkmasını temenni ediyorum. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın en değerli anlarımızdan biri olan Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor ve şehrimize, ülkemize ve tüm dünyaya mutluluk getirmesini temennisinde bulundu.

Share
3029 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ